KARJÄÄR

Töö Smartenis

Meie meeskond kasvab jõudsalt ja seetõttu otsime pidevalt talente, olgu nendeks logistikud, tõstukijuhid, komplekteerijad või hoopis talent mõnel uuel loodaval ametikohal.

Tiim smartenlased

Smartenis ootavad Sind toetavad ja ühtehoidvad kolleegid. Smartenlastel on ühine eesmärk ja teadagi, ühine eesmärk liidab ja toob esile meis parimad omadused. Koos töötades tunneme end kangelastena, kes suudavad teoks teha ka võimatuna näivad ülesanded!

Arengu- ja karjäärivõimalused

Meie tegevjuht alustas ettevõttes tööd müügijuhina ja kõige pikaaegsem töötaja on Smarteni ridades olnud 30 aastat. Me panustame töötajate arengusse, märkame talente ja soodustame ettevõttesisest karjääri! Vabade ametikohtade puhul eelistame oma töötajaid.

Stabiilsus ja kindlustunne

Smarten on turul olnud rohkem kui 30 aastat. Oleme seljatanud mitmeid kriise ning tugevama ja targema edasi astunud! Pikaajaline kogemus logistikavaldkonnas võimaldab meil oma töötajatele pakkuda kindlust ja stabiilsust. Meid võib usaldada.

Meie väärtused

Smarteni jaoks on kõige olulisem meie ettevõttekultuur, mis põhineb neljal põhiväärtusel - väärtused, mis on meile olulised ja kujundavad meie igapäevast tööviisi.

 • Ettevõte järgib oma tegevuses seadusandlust, vastavuskohustusi ja muid logistikateenuste valdkonnas kohaldatud nõudeid ja tunnustatud tegutsemistavasid. Ettevõte täidab endale lepingutega võetud kohustused.
 • Smartenlane on usaldusväärne. Ta vastutab antud lubaduste ja tehtud tegude eest. Smartenlane austab inimesi enda ümber.
 • Ettevõtte eesmärk on kvaliteetse logistikateenuse pakkumine, et tagada pidev klientide ja koostööpartnerite rahulolu ja pikaajaline koostöö.
 • Smartenlase eesmärk on saavutada alati parim tulemus, arvestades nii töö kvaliteeti kui hulka. Smartenlane on korrektne ja täpne oma töös, orienteeritud klientide vajaduste täitmisele
 • Ettevõtte eesmärk on teenuse ja teenuse kvaliteedi ning ettevõtte teadmuse pidev areng. Selleks on loodud süsteem nii personali arengu, teenuse kvaliteedi kui ka keskkonnaalaste eesmärkide püstitamiseks ja monitoorimiseks, et oleks tagatud süsteemi pidev areng ja tulemuslikkus.
 • Smartenlane teab, et parimad tulemused ja efektiivseimad lahendused ei ole iseenesestmõistetavad. Parima tulemuse saavutamiseks tuleb olla aktiivne, analüüsida oma töölõiku, olla orienteeritud ettepanekute tegemisele oma töö parendamiseks.
 • Ettevõte suhtub hoolivalt ja lugupidavalt kõikide huvipoolte ootustesse. Ettevõte arvestab oma tegevusega kaasnevate võimalike mõjudega ümbritsevale keskkonnale ning püüab vältida keskkonna asjatut saastamist.
 • Smartenlane on abivalmis – tema poole saab alati pöörduda ja julgelt abi küsida. Smartenlase igapäevane eesmärk on tagada nii sise- kui väliskliendi rahulolu – see tähendab, et igaüks pingutab selle nimel, et töö saaks õigeaegselt ja parimal viisil tehtud selleks, et häiritud ei oleks nii kolleegi, logistikapartneri kui kliendi tegevus.  Smartenlane arvestab oma tegevusega kaasnevate võimalike mõjudega ümbritsevale keskkonnale ning püüab vältida keskkonna asjatut saastamist.
Vabad töökohad
UUS
Komplekteerija Assakul
Assaku maja
Harjumaa
UUS
Laovanem Rukki
Rukki maja
Harjumaa
Müügialuste laduja
Rukki maja
Harjumaa
Laotöötaja
Rukki maja
Harjumaa
Komplekteerija
Rukki maja
Harjumaa
Ei leidnud sobivat ametikohta? Kirjuta meile oma soovist kandideeri@smarten.ee

Smarteni koostöö koolidega

Teeme koostööd erinevate üldhariduskoolidega. Meie eesmärgiks on anda logistika erialal õppivatele noortele praktilised teadmised ja oskused logistikasektorist. Koolidele anname sisendi vajalike teoreetiliste teadmiste edasiandmiseks.

Rakvere Ametikool

„Koostööpartnerina ja praktika ettevõttena on Smarten väga hea! Ettevõte on väga koostööaldis ning on võimeline pakkuma õpilastele kvaliteetset erialast praktikat ja vajadusel tulema vastu erinevate võimalustega.“

Marelle Kask

logistika valdkonna juhtivõpetaja

Tallinna Tööstushariduskeskus

„Meie õpilased ja meie kool hindab Smartenit väga. Smarten on meile paindlik ja hea koostöö- ja praktikapartner. Tänu soojadele ja positiivsetele kogemustele saame ja julgeme soovitada Smartenit tugeva ja areneva ettevõttena, kus õpilastel on võimalus enda teadmisi ja oskusi realiseerida.“

Kai-Katrin Kesa

logistika valdkonna juhataja

Vabad praktikakohad
Ei leidnud sobivat kohta? Kirjuta meile oma soovist kandideeri@smarten.ee

Tule tööta koos meiega!

Eesti suurim logistikalahenduste pakkuja pole lihtne olla. Ometi on meie meeskonnal tugev usk Smarteni ambitsiooni. Koos oma ala spetsialistide abiga muudame logistika ja laohalduse klientide jaoks lihtsaks ning nii saab meie klient keskenduda oma põhitegevusele.

Veel põhjuseid, miks meiega liituda
 • Tähistame koos Sinuga sünnipäeva, tööjuubelit, vastlapäeva, naistepäeva ja loomulikult ka Smarteni sünnipäeva!
 • Oleme aktiivsed – julgustame oma töötajaid järgima kangelastele kohast tervislikku eluviisi, korraldame põnevaid sportlikke väljakutseid ja turgutame tervisekuul oma töötajate tervist.
 • Peame meeles ka kõige pisemaid smartenlasi – kõigile I klassi minevatele lastele pakume võimalust veeta päev koos perega ja teeme kooli minejale väikese kingituse.
 • Pakume ka tasuta transporti tööle (15min Tallinna kesklinnast).
 • Tunnustame kolleege – eriliselt silma paistnud töötajad puhkavad aastas 35 kalendripäeva, premeerime koolilõpetajaid ja meie pikaaegseid kolleege!
 • Koolitame oma töötajaid – meie kõige tähtsamaks varaks on meie töötajad ning hoolitseme selle eest, et meie töötajad saaksid osaleda erinevatel koolitustel.

Kus me asume?

Soovid rohkem infot vabade positsioonide kohta?

Võta ühendust meie värbamisspetsialistiga!

Personaliosakond
Dana Bagel

Värbamisspetsialist

Aljona Kopossova

Personalijuht

Mari-Liis Kreem

Personaliosakonna juht

Kristiina Ladvas

Personalispetsialist

Egle Moones

Assistent