KARJÄÄR

Töö ja praktika

“Smarten Logistics on suurim logistikalahenduste pakkuja Eestis, pakkudes modernsetes laohoonetes teenuseid nii tootjatele, maaletoojatele kui ka jaekaubandusettevõtetele.

Läbi keskkonnasõbralikkuse ja vastutustundlikkuse, oleme hinnatud ettevõte ja üks suurimaid tööandjaid.”

Kes on smartenlane

Smarteni missiooniks on muuta oma ala spetsialistide abiga logistika ja laohaldus klientide jaoks lihtsaks, et klient saaks keskenduda oma põhitegevusele!

Olles turul juba aastast 1993, on meil paljude klientidega väga pikaajalised suhted ja nad hindavad Smarteni poolt pakutavat efektiivset tarneahelat, pikaajalisi kogemusi ja suhtumist, et igale probleemile on alati lahendus.

Need omadused saavad alguse meie põhiväärtustest, mis on iga Smartenlase DNAs:

 • Ettevõte järgib oma tegevuses seadusandlust, vastavuskohustusi ja muid logistikateenuste valdkonnas kohaldatud nõudeid ja tunnustatud tegutsemistavasid. Ettevõte täidab endale lepingutega võetud kohustused.
 • Smartenlane on usaldusväärne. Ta vastutab antud lubaduste ja tehtud tegude eest. Smartenlane austab inimesi enda ümber.
 • Ettevõtte eesmärk on kvaliteetse logistikateenuse pakkumine, et tagada pidev klientide ja koostööpartnerite rahulolu ja pikaajaline koostöö.
 • Smartenlase eesmärk on saavutada alati parim tulemus, arvestades nii töö kvaliteeti kui hulka. Smartenlane on korrektne ja täpne oma töös, orienteeritud klientide vajaduste täitmisele
 • Ettevõtte eesmärk on teenuse ja teenuse kvaliteedi ning ettevõtte teadmuse pidev areng. Selleks on loodud süsteem nii personali arengu, teenuse kvaliteedi kui ka keskkonnaalaste eesmärkide püstitamiseks ja monitoorimiseks, et oleks tagatud süsteemi pidev areng ja tulemuslikkus.
 • Smartenlane teab, et parimad tulemused ja efektiivseimad lahendused ei ole iseenesestmõistetavad. Parima tulemuse saavutamiseks tuleb olla aktiivne, analüüsida oma töölõiku, olla orienteeritud ettepanekute tegemisele oma töö parendamiseks.
 • Ettevõte suhtub hoolivalt ja lugupidavalt kõikide huvipoolte ootustesse. Ettevõte arvestab oma tegevusega kaasnevate võimalike mõjudega ümbritsevale keskkonnale ning püüab vältida keskkonna asjatut saastamist.
 • Smartenlane on abivalmis – tema poole saab alati pöörduda ja julgelt abi küsida. Smartenlase igapäevane eesmärk on tagada nii sise- kui väliskliendi rahulolu – see tähendab, et igaüks pingutab selle nimel, et töö saaks õigeaegselt ja parimal viisil tehtud selleks, et häiritud ei oleks nii kolleegi, logistikapartneri kui kliendi tegevus.  Smartenlane arvestab oma tegevusega kaasnevate võimalike mõjudega ümbritsevale keskkonnale ning püüab vältida keskkonna asjatut saastamist.

Liitu Smarteni tiimiga!

Me hoolime oma inimestest ning soodustame nende arenguvõimalusi organisatsioonis.

Kas teadsid, et meie tegevjuht alustas ettevõttes tööd müügijuhina ja meie pikaaegseim töötaja on Smartenis töötanud juba 28 aastat?

Ühine eesmärk liidab ja toob esile meie parimad omadused. Koos töötades tunneme end kui kangelased, kes teevad teoks ka võimatuna näivad ülesanded. Meil on suurim ja modernseim ladu Eestis, kus on võimalik saada hea töökogemus ning teenida endale tasu, mis sõltub Sinu osavusest ja pühendumusest.

 • Tähistame koos sinuga sünnipäeva, tööjuubelit, vastlapäeva, naistepäeva ja loomulikult ka Smarteni sünnipäeva!
 • Oleme aktiivsed – julgustame oma töötajaid järgima kangelastele kohast tervislikku eluviisi ja toetame sportimist spordiseltsi abiga.
 • Peame meeles ka väikeseid Smartenlasi – kõigile I klassi minevatele lastele pakume võimalust veeta päev koos perega ja teeme kooli minejale väikese kingituse.
 • Pakume tasuta transporti tööle (15min Tallinna kesklinnast)
 • Teeme koostööd haridusasutustega, et tutvustada logistika valdkonda laiemalt!
 • Tunnustame kolleege, kes töö kõrvalt on teadmisi juurde hankinud
 • Peame koos piduliku uusaastapeo, millest mälestused jäävad kestma mitmeks aastaks!
 • Pakume alati parktika võimalusi, et noored saaksid tulla teoreetilisi oskusi proovile panema
 • Lisaks palju muid ettevõttepoolseid soodustusi!

Liitumiseks võta meiega ühendust!

Mari-Liis Kreem

Personaliosakonna juht

Aljona Kopossova

Personalispetsialist

Sellel veebilehel kasutatakse kasutajamugavuse suurendamise ja toimimise parandamise eesmärgil “küpsiseid”.