REFERENTSID

Klientide tagasiside

Smarten AS on osa Antalis AS DNA-st! PS: DNA – Deliver New Antalis

Aivo Vellamäe

Tegevjuht / juhatuse esimees

Asjatundlik, paindlik ja kiire – nii saame oma head koostööpartnerit Smartenit iseloomustada. Aastate pikkune koostöö on olnud edukas. Professionaalne Smarteni meeskond aitab alati ja iga olukorras.

Urmas Soodla

Müügijuht

Smarteni ja Orkla Eesti AS koostöö on kestnud juba rohkem kui kümmekond aastat. Smarteni kiituseks võiks välja tuua alati meeldiva suhtumise ja operatiivse lahenduste otsimise. Smartenipoolne piisav paindlikkus annab meile võimaluse lahendada ka kõige erinevamaid logistilisi situatsioone. Usun, et Smarteni puhul on tegemist ühe parema logistikafirmaga Eestis!

Ranet Untera

Logistikajuht

Eesti suurima kange alkoholi tootja ja importijana aastaid tagasi tehtud samm kogu oma lao- ja transpordilogistikaga Smartenisse minna oli kindlasti Liviko üks suuremaid ja julgemaid otsuseid. Smarten on Liviko jaoks strateegiline koostööpartner kelle hooleks oleme usaldanud kogu oma Eestisisese logistika korraldamise. Liviko on viimastel aastatel väga jõudsalt kasvanud ja arenenud ning Smarten on teinud selle kasvu logistilises mõttes võimalikuks. Täna ei pea me igapäevaselt muretsema kas uus toode mahub lattu või uus klient saab kauba kätte – selle eest vastutab Smarten. Kindlasti on heameel ka selle üle, et kahe suurettevõtte vaheline koostöö saab olla nii paindlik ja operatiivne. Oleme veendunud, et koostöö Smarteniga tagab meile parima ja kiirema klientide teeninduse ka tulevikus.

Ragnar Kits

Müügidirektor

Circle K Eesti AS koostöö Smarten’iga algas 2009.a. juunis. Otsuse langetasime Smarteni kasuks ennekõike hinna ja kvaliteedi suhtest lähtuvalt – lisaks hinnatingimustele ootasime partnerilt logistika valdkonnas kogemusi ja professionaalsust, et koostöös Circle K Eesti AS tarneprotsesse efektiivsemaks muuta. Nii Circle K Eesti AS 46 teenindusjaama üleminek uuele logistikaskeemile kui ka edasine koostöö Smarteniga on toimunud sujuvalt ja tõrgeteta ning oleme partneri valikuga rahul.

Circle K

Klient aastast 2009

Kindlasti on oluline Smarteni reageerimiskiirus ja erinevate probleemide/teemade operatiivne lahendamine.

Kristo Eisenberg

Müügijuht

Teenusepakkuja vahetus oli meil pikalt kaalutletud otsus. Tänu Smarteni pikaajalisele kogemusele ja kompetentsusele oli kogu kolimise protsess läbi viidud väga professionaalselt ning detailselt plaani jälgides. Samas jäeti piisavalt paindlikkust nii kolimisse kui ka koostöösse tervikuna.

Ranner Kuningas

Tegevjuht

Smarten on hea mainega ja usaldusväärne. Võimekus suuremate mahtudega hakkama saada on hea ja lisaks sellele olla veel ka paindlikud, mis muidu on pigem väiksemate ettevõtete omadus. Probleemidele leitakse koos lahendused ja me ei tunne, et me oleks mingi teemaga üksi jäänud või ei saaks piisavalt abi.

Kristo Raud

Logistika- ja ostujuht

Põhjuseid oli mitmeid miks just Smarten? Kuvand kui kõige paremast logistika ettevõttest turul. Väga meeldiv kontakt kohe alguses. Toetav meeskond probleemide lahendamisel ja lahenduste leidmisel. Aus tagasiside ka meie toimetamiste kohta, kuidas saame oma ahelas asju paremini teha. Suureks eeliseks on teie pikaajaline kogemus turul ja olete oma valdkonnas üks kindlatest liidritest.

Kristo Hanschmidt

Tegevjuht

Smarten on kogemustega ja paindlik logisitkapartner, mis võimaldab Abestockil edukalt pühenduda oma põhitegevusele.Oleme Smarteniga koostööd teinud üle kahe aasta. Selle aja jooksul on ettetulnud erinevaid olukordi ja oleme need alati edukalt lahendanud tänu Smarteni personaalsele ja profesionaalsele lähenemisele.

Kaimo Salumets

Arendusdirektor