Cсылки

Martin Karolin
AS Salestar tegevdirektor- Smarteni klient aastast 2002

Smarteni puhul on alati olnud tegemist partnerlussuhtega, mitte lihtsalt teenuse osutamisega. See tähendab, et vajalikud inimesed on alati meie jaoks olemas ning ühiselt leiame lahendused ka mittestandardsetes olukordades.

Smarten on usaldusväärne, sellest kõik algab. Meie koostöö käib teist kümnendit. Nende professionaalsus ja kliendikesksus on ajas tublisti kasvanud, oleme justkui kokku kasvanud. Paindlik,  sõnapidaja ning hea perspektiivitajuga partner.

Ranet Untera
Orkla Eesti AS logistikajuht

Smarteni ja Orkla Eesti AS koostöö on kestnud juba kümmekond aastat. Smarteni kiituseks võiks välja tuua alati meeldiva suhtumise ja operatiivse lahenduste otsimise. Smartenipoolne piisav paindlikkus annab meile võimaluse lahendada ka kõige erinevamaid logistilisi situatsioone. Usun, et Smarteni puhul on tegemist ühe parema logistikafirmaga Eestis!

Ragnar Kits
AS Liviko müügidirektor- Smarteni klient aastast 1993

Eesti suurima kange alkoholi tootja ja importijana aastaid tagasi tehtud samm kogu oma lao- ja transpordilogistikaga Smartenisse minna oli kindlasti Liviko üks suuremaid ja julgemaid otsuseid. Smarten on Liviko jaoks strateegiline koostööpartner kelle hooleks oleme usaldanud kogu oma Eestisisese logistika korraldamise. Liviko on viimastel aastatel väga jõudsalt kasvanud ja arenenud ning Smarten on teinud selle kasvu logistilises mõttes võimalikuks. Täna ei pea me igapäevaselt muretsema kas uus toode mahub lattu või uus klient saab kauba kätte – selle eest vastutab Smarten. Kindlasti on heameel ka selle üle, et kahe suurettevõtte vaheline koostöö saab olla nii paindlik ja operatiivne. Oleme veendunud, et koostöö Smarteniga tagab meile parima ja kiirema klientide teeninduse ka tulevikus.

Indrek Nõlvak 
Circle K Eesti AS jaemüügijuht – Smarteni klient aastast 2009

Circle K Eesti AS koostöö Smarten’iga algas 2009.a. juunis. Otsuse langetasime Smarteni kasuks ennekõike hinna ja kvaliteedi suhtest lähtuvalt – lisaks hinnatingimustele ootasime partnerilt logistika valdkonnas kogemusi ja professionaalsust, et koostöös Circle K Eesti AS tarneprotsesse efektiivsemaks muuta. Nii Circle K Eesti AS 46 teenindusjaama üleminek uuele logistikaskeemile kui ka edasine koostöö Smarteniga on toimunud sujuvalt ja tõrgeteta ning oleme partneri valikuga rahul.

Aivo Vellamäe
Antalis tegevjuht / juhatuse esimees

Smarten AS on osa Antalis AS DNA-st!

PS: DNA – Deliver New Antalis

Urmas Soodla
AS Santa Maria Eesti müügijuht

Asjatundlik, paindlik ja kiire – nii saame oma head koostööpartnerit Smartenit iseloomustada. Aastate pikkune koostöö on olnud edukas. Professionaalne Smarteni meeskond aitab alati ja iga olukorras.

AS Smarten Logistics
Раэкюла теэ 5, деревня Раэ, волость Раэ Харьюмаа 75310, Эстония | Телефон: (+372) 6 135 800 | э-почта: info@smarten.ee